MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 10649603
nr 1064 9603
Pottskåp
björk, 1920-tal, längd: 44 cm, djup: 33 cm, höjd: 54 cm
Kondition: fanérskador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 19:36:23
21/10 19:05:14